Koolitus

Jari Kukkonen: räägime efektiivsusest!

JARI KUKKONEN, KOOLITAJA

12. oktoober 2016, 09:17

9. novembril toimub juba kuuendat korda Pärnu Konverentside Koolituskonverents 2017, kus ligi 40 koolitajat viivad läbi 30-minutilise näidiskoolituse. Konverentsil on kuus paralleelsaali ehk töötuba (juhtimine, meeskonnatöö, turundus ja teenindus, enesejuhtimine, efektiivsuse juhtimine ning Äripäeva Akadeemia 10). Tutvustame oma lugejatele järk-järgult kõikides töötubades toimuvat – järg on jõudnud efektiivsuse ja innovatsiooni töötoani.

Efektiivsuse ja innovatsiooni töötuppa on oodatud inimesed, kes leiavad, et efektiivsus ja innovatsioon on hetkel prioriteedid, mida enda elus või organisatsioonis arendada.

Töötoa eesmärk on osutada erinevatele aspektidele, mis mõjutavad efektiivsust ja innovatsiooni. Töötoa pealkiri oleks võinud olla ka areng, sest paljud esinejad räägivad arengu juhtimisest nii organisatsiooni kui üksikindiviidi tasandil.

Aleksander Miina keskendub pidevale täiustamisele organisatsioonis, kuidas seda esile kutsuda ja säilitada.

Marko Karu läheneb uuenduslikkusele läbi disaineri pilgu puudutades nii vajalike uuendusi tootes ja teenuses kui ka kogu organisatsioonis tervikuna.

Enne lõunat jagab Viljar Moorits oma teadmisi, mida ta on kogunud tarneahela juhina, kuidas on vajalik juhtida efektiivust üle organisatsiooni piiride kogu tarneahelas.

Peale lõunat alustab Kaspar Kruup inimkesksete protsessidega. Läbi mängulisuse ja töö disaini on võimalik luua suuremat sünergiat inimeste ja organisatsioonide vahel.

Kaarel Mikkin toob kuulajateni brändi jõu nii organisatsioonist sisse kui ka välja poole. Oluline on saavutada sünergiline kooskõla igal tasandil.

Asko Talu ütleb, et „iga organisatsiooni põhiprotsess on areng.“ Selline teemakäsitlus võtab kenasti kokku terve päeva teemad. Kogu elu on ju selleks, et õpime ja areneme.

Toetajad:

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Privaatsustingimused

Iganädalane valik juhtimisartikleid Sinu postkastis!

Jälgi Konverentsid.ee-d sotsiaalmeedias: