Firmast

Oluline on vaid üks – see on kvaliteet.
Just tingimusteta kvaliteedi pakkumine on teinud Pärnu Konverentsidest olulise tegija konverentsiturul. Meie pikaajaline kogemus lubab katta erinevad tööstusharud ja ettevõtted alates idufirmadest ja lõpetades börsiettevõtetega.

Mida ja milleks me õigupoolest teeme?
Kõige suuremad asjad, mida teeme, on mõistagi Pärnu Juhtimiskonverents, Pärnu Turunduskonverents ja Pärnu Finantskonverents. Nende suurürituste peamine eesmärk on pakkuda Eesti juhtidele ja tippspetsialistele võimalust kord aastas isekeskis järele mõelda, mida ja milleks nad teevad, vahetada mõtteid kolleegidega ja istutada pähe mõni uus mõte.

See on meie kandev idee olnud algusest peale. Erinevalt teistest konverentsitegijatest ei alustanud me Eesti ärikonverentside traditsiooni ärina, vaid usust, et selline kohtumispaik on ärksamatele Eesti juhtidele tarvilik. Traditsiooni jätkamine ja suur soov hoida Pärnu konverentse just sellistena, nagu nad sündisid, on konverentside programmid aina sisukamaks ja tihedamaks muutnud.

Eestis on targad juhid.
Pärnu Konverentsid aitavad neil veelgi targemaks saada.

Kust me tuleme?

Eesti konverentside lipulaeva sünd
Ühel ilusal päeval 1995. aastal tuli toonane Hoiupanga juhatuse liige Aavo Kokk minu juurde ja ütles, et kuule, teeme juhtimiskonverentsi. Sellise foorumi, kus Eesti tippjuhid saaksid koos käia ja arutada isekeskis nende jaoks oluliste asjade üle. Punti tulid ka Tõnis Arro ja Jaanus Pikani ja hakkasimegi ühiselt asja mõtlema ja tegema. Sündis Pärnu Juhtimiskonverents, Eesti ärikonverentside lipulaev.

Hiljem lisandusid Pärnu Finantskonverents, Pärnu Turunduskonverents ja mitmed vähemad projektid. Neil kõigil on üks ühine joon. Nimelt kliendid. Eesti parimad kliendid. Kliendid, kes on Eestis oma ala tipud ja kes käivad konverentsidel just selleks, et asjade üle järele mõelda, kolleegidega suhelda ja mõni uus idee kaasa võtta.

Toomas Tamsar

Toomas on Pärnu Konverentside üks asutajatest ja konverentsidega seotud juba üle 20 aasta. Ja on seda ka siiani jätkates programmijuhina suurima Pärnu Konverentside sündmuse juures nagu Pärnu Juhtimiskonverents.

Meeskond

Liina Leiten

Juhtimislaborite programmijuht, konverentsid.ee ja Pärnu Konverentside Juhtimise eri toimetaja
e-post: liina.leiten@konverentsid.ee

Liina korraldab Pärnu Konverentside Juhtimislaboreid, haldab Konverentsid.ee veebi ning toimetab igakuiselt Äripäeva vahel ilmuvat Pärnu Konverentside Juhtimise erilehte.

Marili Niidumaa

Pärnu Juhtimiskonverentsi produtsent
e-post: marili@aripaev.ee

Marili hoolitseb Pärnu Juhtimiskonverentsi toimumise eest. Kui sul on küsimusi seoses Pärnu Juhtimiskonverentsiga, siis Marili oskab kindlasti aidata!

Helen Kõrgesaar

Palga Päeva ja Koolituskonverentsi programmijuht
E-post: helen@personaliuudised.ee

Helen on Personaliuudised.ee juht ja toimetaja ning korraldab Pärnu Konverentside Palga Päeva ning Koolituskonverentsi. Kui soovid esineda või osaleda Palga Päeval või Koolituskonverentsil või sul on mõni muu küsimus seoses nende kahe üritusega, siis Helen oskab Sind aidata.

Roberta Lupp

Pärnu Tarneahelakonverentsi programmijuht
E-post: roberta.lupp@aripaev.ee

Roberta korraldab tööstus ja logistikavaldkonna üritusi. Kui soovid esineda või osaleda Pärnu Tarneahelakonverentsil või on Sul lihtsalt mõni küsimus või põnev ettepanek, siis palun pöördu kindlasti Roberta poole.

Bret Metsküla

Pärnu Finantskonverentsi programmijuht
E-post: bret@finantsuudised.ee

Bret juhib ja toimetab Finantsuudised.ee saiti ning tema korraldada on Pärnu Finantskonverents. Palun pöördu kõikvõimalike Pärnu Finantskonverentsi puudutavate küsimuste puhul Breti poole.

Tuuli Seinberg

Pärnu Raamatupidamiskonverentsi produtsent
E-mail: tuuli@raamatupidaja.ee

Tuuli on Raamatupidaja.ee juht ja toimetaja ning raamatupidamisürituste korraldaja. Tuuli vastab kõigile küsimustele, mis on seotud Pärnu Raamatupidamiskonverentsiga.

Jana Jukina

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL
Pärnu Konverentside juht

Jana on Pärnu Konverentside meeskonnas aastast 2013 ja hoolitseb selle eest, et konverentside info jõuaks võimalikult paljude huvilisteni ja saal oleks särasilmseid nägusid täis.

Pärnu Konverentside üldinfo

Kui sa ei ole kindel, kelle poole pöörduda, saada oma kiri aadressile info@konverentsid.ee ja see jõuab õige inimeseni.

 

Reklaam Pärnu Konverentside üritustel

Kui soovid oma ettevõtet Pärnu Konverentside sündmustel meie osalejatele tutvustada, siis leiame kindlasti sinu ettevõtte võimalustele ja vajadustele vastava lahenduse. Sind oskavad aidata konverentsireklaami projektijuhid Age Raam (age.raam@aripaev.ee) ja Heleri Lõõbas (heleri.loobas@aripaev.ee).

100% raha tagasi garantii

Käesolevaga garanteerime, et korraldame Pärnu Konverentside kaubamärgi all konverentse, mille programm on sisukas, korraldus ladus, esinejad ja sessioonijuhid heal tasemel.

Kui võtate konverentsist täielikult osa ja pole sellega rahul, maksame Teile raha tagasi.
Meie eesmärgiks on edaspidi vigu vältida, mistõttu tahame enne raha tagastamist täpselt teada, mis Teie arvates valesti oli. Raha tagasi nõudmiseks palume Teil:
• esitada sellekohane soov hiljemalt teisel konverentsijärgsel tööpäeval e-mailile info@konverentsid.ee;
• kirjeldada Teile saadetud ankeedis täpselt, mis Teile konverentsil ei meeldinud;
• saata ankeet viie tööpäeva jooksul pärast kättesaamist meile tagasi;
• vestelda orienteeruvalt 45 minuti jooksul Pärnu Konverentside esindajatega.

Pärnu Konverentsid

Jälgi Konverentsid.ee-d sotsiaalmeedias: