3 põhjust, miks osaleda Pärnu Juhtimiskonverentsil

Pärnu Juhtimiskonverents  Foto: Urmas Kamdron
Jana Jukina • 25 jaanuar 2017

Pärnu Juhtimiskonverents on juba üle 20 aasta oluline Eesti juhtide kohtumispaik, loe, miks kindlasti osaleda tasub!

Hoiame fookust Eesti teemadel

Meie eesmärgiks on rääkida konkreetselt Eesti juhtide jaoks olulistel ja aktuaalsetel teemadel, ka välisesinejad on palutud rääkima Eesti kontekstis ja Eesti juhtidele mõeldes. Pakume juhile praktilisi tööriistu, mida on lihtne koheselt oma töös rakendama hakata!

Meie ülesanne on sind üllatada

Pärnu Juhtimiskonverentsi kavale peale vaadates ei saagi tihti aru, kuidas sellest tegelikult kohapeal üks mõjus tervik kujuneb. Usalda meid ja meie visiooni kava kui terviku kohta. Gurud ja superstaarid on küll huvitavad, aga meie ülesanne on leida üles "pärlid", keda sa ise internetis surfates üles ei leiaks ja kes pakuksid täiesti uusi vaatenurki ja ideid. Tagasisidest selgub, et kõige huvitavamad esinejad on just need, kellest sa seda oodata ei oska. Eelmisel aastal oli parimate esinejate seas näiteks 13-aastane koolitüdruk Pauliine. Lase meil ennast üllatada ja ära kujunda esineja profiili ja kirjelduse põhjal eelarvamusi.

Ole osa Eesti juhtide kogukonnast

Pärnu Juhtimiskonverents on Eesti juhtide kohtumispaik. Osalejate arv on piisavalt suur (tulemas on 500 osalejat, vaata, kes praeguseks juba kirjas on, SIIT), et tekiks palju võimalusi suhelda, ideid vahetada ja uusi ärikontakte leida, kuid samas on piisavalt väike ja kompaktne, et sa hoomad enda ümbrust, leiad üles oma vanad head tuttavad, saad vestelda esinejatega jne.

 

REGISTREERI KOHE!

 

 

18. - 19. mail 2017 Pärnu Kontserdimajas

Esinevad: Brexiti eestvedaja Nigel Farage, Testlio asutaja ja juht Kristel Kruustük, dirigent Kristjan Järvi, Edinburghi lennujaama nõukogu esimees John Elvidge, endine sõjaväepiloot Nick Goodwyn, Erply tegevjuht Kristjan Hiiemaa, Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu, KAPO peadirektor Arnold Sinisalu, Tuleva pensioniühistu asutaja Daniel Vaarik ja paljud teised!

Vaata lisainfot ja registreeri SIIN!SIIT.

Konverentsi ingliskeelset infot vaata

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004