Müügi- ja teenindusjuhid kogunevad Pärnusse

Foto: Erik Prozes
29 märts 2016

Meil on hea meel teatada, et sel aastal on toimumas uus konverents Pärnus. Sellest on möödunud viis aastat, kui Eesti müügi- ja teenindusjuhid kogunesid kevadel Pärnusse, et vahetada kogemusi, kuulata häid esinejaid ning võtta kahest intensiivsest konverentsipäevast maksimum. Nüüd on õige aeg taas kokku tulla just Eesti suvepealinnas

Parim kombinatsioon: lai valik ettekandeid ja meistriklasside valik

Kuidas suhelda keerulistes olukordades?- Annette Kramer, suhtlustreener Londonist (töötuba toimub inglise keeles)

Kuidas müügianalüüs enda heaks tööle panna?- Samuli Suvela, Soome tunnustatud müügitreener (töötuba toimub inglise keeles)

Kuidas luua meeskonnast  bränd? ("employer branding")-  - Kaarel Mikkin, brändinguguru, kes aitab Tallinna ja Stockholmi kontorites luua rahvusvahelisi brände ja teenuseid.

Lavale astuvad praktikud

- Muutused meeskonnas

- Klienditeenindajad müüma!

- Kontroll versus vabadus

Juhtidele esinevad tippmüüjad

Pipedrive´i tippmüüja Gustavo Bianco- : Brazilian guy Eesti jahedas (müügi)kliimas

- „Müügi Edulugude“ sarja I konverentsi parim esineja, Äripäeva telefonimüügi konsultant Lea Kärtner- : Ka telefonimüük võib olla elu kutse

- „Müügi Edulugude“ sarja II konverentsi parim esineja, Denimdreami Pärnu kaupluse müüja Jane Kesamaa- : Miks mulle meeldib olla müüja?

Konverents pakub lisaväärtust

- Konverentsil osalejad saavad valida individuaalse lühicoachingu. Nii on osalejatel võimalik lauale panna oma küsimus või teema ning juhtide coachid Ruti Einpalu ja Ain Mihkelson aitavad lahendusi leida.

- Esimese konverentsipäeva lõpetab Avatud Ruumi Meetodil suur ajurünnak. Konverentsi eriline väärtus on vahetatud kogemused ja jagatud mured. Just seda me plaanime teha. Et kõik osalejad saaksid kaasa lüüa.

- 2. juuni õhtul peame maha ühe vägeva suve alguse peo. Sellel on oma koht ja väärtus. Me oleme selle raudselt ära teeninud, on ju!

Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverents toimub 2.-3. juunil Pärnus Strand Spa&konverentsihotellis. Loe lisainfot ja registreeri SIIN.

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004