Galerii: Psühholoogiakonverents "Motivatsioon ja äri"

21. aprillil kogunes üle 100 osaleja Viinistu Kunstimuuseumisse, et saada inspiratsiooni teemal "Motivatsioon ja äri".

Konverents toimus tõeliselt erilises paigas - Viinistu kunstimuuseumis, kus ununesid kõik muud töömõtted ja osalejad said keskenduda konverentsi teemadele.

Konverentsil astusid üles Tallinna Tehnikaülikooli teadlane Mait Rungi, karjäärinõustaja ja psühholoog Tiina Saar-Veelma, Tallinna Ülikooli sotsioloogia lektor Kadri Aavik, mindfulnessi treener Anni Kuusik, juhtide coach Ruti Einpalu, GAME clubi loovjuht Aleksei Razin, vabakutseline ajakirjanik Kairi Oja, juhtimistreener Hede Kerstin Luik ning Vivic töödisaini labori asutaja Klaas-Jan Reincke.

Vaata allolevat galeriid, et saada aimu, kui õdus ja eriline atmosfäär konverentsil valitses.

Järgmine Psühholoogiakonverents toimub juba 8. detsembril 

Psühholoogiakonverentsil „Motivatsioon ja äri“ tagasiside täitnud osalejate vahel loosisime välja ka ühe tasuta osaluse 8.detsembril toimuvale Psühholoogiakonverentsile „Teadus inimesest“. Loosi tulemusena kuulub tasuta pilet Svelana Tsaljukile. Palju õnne ja ootame Sind 8. detsembril osalema.

Teistele meeldetuletuseks, et talvisele Psühholoogiakonverentsile kehtib veel eelregistreerimise soodushind. Hetke seisuga on registreerunuid juba enam kui 80. Vaata lisainfot SIIT!

Psühholoogiakonverents "Motivatsioon ja äri"  Foto: Urmas Kamdron
Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004