Jana Jukina • 8 juuni 2017

Galerii: toimus Juhtimislabor "Kuidas meeskonnana õnnestuda"

Juhtimislabor "Kuidas meeskonnana õnnestuda"  Foto: Veiko Tõkman

7. juunil toimus juba teine Pärnu Konverentside Juhtimislabor "Kuidas meeskonnana õnnestuda", kus rääkisime sellest, kuidas oma meeskonnaliikmeid indiviididena paremini tundes saab neid veelgi paremini meeskonnana toimima panna.

Juhtimislabor on uus ja praktiline Pärnu Konverentside üritustesari, mille aluseks ja inspiratsiooniks on mõni Äripäeva raamatuklubi juhtimisraamat - äratame need raamatud ellu ja räägime sellest, kuidas raamatutarkusi oma igapäevatöös rakendada saab.

Seekordne Juhtimislabor oli inspireeritud raamatust "Belbini teejuht. Kuidas tööl edu saavutada".

Konverentsil esinesid Belbini meeskonnakoolituste eestvedaja Mats Soomre, matkajuht ja spordiürituste korraldaja Kunnar Karu, koolitaja ja konsultant Aira Tammemäe, omanimelise personalibüroo juht ja koolitaja Sirje Tammiste, TransferWise'i personaliarhitekt Kairi Pauskar ning koolitaja ja coach Kaie Kivisaar. Vaata rohkem infot SIIT.

Juhtimislabori formaat on osalejatele väga meeldinud ning oleme saanud ülikõrged rahulolu hinnangud. Järgmine võimalus Juhtimislaboris osaleda on juba 20. septembril, mil räägime teemal "Mõtlemine korda". Arutleme erinevate pingeid ja stressi tekitavate tööolukordade üle ja leiame kasulikud nipid, kuidas selles stressist mööda hiilida. Jälgi lisainfot meie veebis konverentsid.ee.

Juhtimislabor "Kuidas meeskonnana õnnestuda"  Foto: Veiko Tõkman
Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004