3 põhjust, miks peab osalema Pärnu Juhtimiskonverentsil

Pärnu Juhtimiskonverents 2017  Foto: Urmas Kamdron
Jana Jukina • 12 aprill 2018

Eesti vanimal ja väärikaimal juhtimiskonverentsil tasub kohal olla ka tänavu, siin on kolm olulist põhjust, miks tasub tulla.

Hoiame fookust Eesti juhi jaoks olulisel

Meie eesmärgiks on rääkida Eesti juhtide jaoks aktuaalsetel teemadel - puudutada neid nii isiklikult kui ka inimlikult, viia kokku lai maailm ja väike Eesti. Igal lool ja ideel, mis laval kõlab, on olemas seos ja olulisus Eesti juhi jaoks. Me kuulame ja mõtleme sellele, mis on Eesti võimalus – kus me oleme täna ja kui kaugele me veel võiksime jõuda. Esinejate lugudest saame õppida, mis on see, mis aitaks meid olema homme parem, kui me oleme täna.

Meie ülesanne on sind üllatada

Pärnu Juhtimiskonverentsi kavale kodulehel peale vaadates ei saagi tihti aru, kuidas sellest tegelikult kohapeal üks mõjus tervik kujuneb. Meie üllatustest läbipõimunud kahepäevane konverents-lavastus paneb iga külalise kihvatama – „katsetaks ja teeks ise ka nii!“ ja pakub ka äratundmisrõõmu – „ma tõesti teen õiget asja“. 

Usalda meid ja meie visiooni kava kui terviku kohta! Oleme sel aastal lisanud uusi ettekannete formaate ja rohkem võimalusi aruteludeks ja kaasa rääkimiseks.

Gurud ja superstaarid on küll huvitavad, aga meie ülesanne on leida üles "pärlid", keda sa ise internetis surfates üles ei leiaks ja kes pakuksid täiesti uusi vaatenurki ja ideid. Tagasisidest selgub, et kõige huvitavamad esinejad on just need, kellest sa seda oodata ei oska. Eelmise aasta lemmikesineja oli näiteks Allar Jõks (loe ettekannet siit) - kes oleks võinud seda arvata? 

Ära kujunda esineja ameti, rolli ning seniste väljaütlemiste põhjal eelarvamusi - lase meil ennast üllatada!

Ole osa Eesti juhtide kogukonnast

Pärnu Juhtimiskonverents on Eesti juhtide kohtumispaik. Kaks päeva Pärnus omasuguste seas annavad võimalusi olemasolevate ärikontaktide arendamiseks kui ka iseendas üllatumiseks. (Meenuta eelmise aasta muljeid siin).

Osalejate arv on piisavalt suur (tulemas on 500 osalejat, vaata SIIT, kes praeguseks juba kirjas on), et tekiks palju võimalusi suhelda, ideid vahetada ja uusi ärikontakte leida, kuid samas on piisavalt väike ja kompaktne, et sa hoomad enda ümbrust, leiad üles oma vanad head tuttavad, saad vestelda esinejatega jne. 

 

Pärnu Juhtimiskonverents 2018 "Oma saar" toimub 17.-18. mail 2018 Pärnu Kontserdimajas! REGISTREERI KOHE!

Esinevad Ryanairi tegevjuht Micheal O'Leary, Transferwise'i asutaja ja juht Taavet Hinrikus, notar Priidu Pärna, KIA autodisainer Björn Koop, Tallinna–Helsingi tunneli eestvedaja Peter Vesterbacka ja paljud teised

17.–18. mail Pärnu Kontserdimajas

Registreeri SIIN

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004