8 märts 2017

Ester Eomois: mõtlemine mõjutab kehakeelt – või hoopis vastupidi?

Ester Eomois, EBS-i juhtimise õppejõud, MBA õppekava direktor  Foto: Urmas Kamdron

Maailma juhtimisraamatute ühe bestselleri „Kohalolu” autor on Ameerika tunnustatud käitumisteadlane Amy Cuddy, kes sai maailmakuulsaks 2012. aastal TED-i kõnega „Su keha kujundab su olemust”. Praeguseks on seda kõnet vaadanud 48 keeles 39 miljonit inimest.

Harvardi ülikooli professor Amy Cuddy on viimased 20 aastat uurinud kehakeelt, selle mõju nii inimese enda mõtlemisele kui ka sellele, kuidas teised teda tajuvad. Amy Cuddy inspireeriv juhtimisraamat annab praktilise ja sisuka ülevaate, kuidas kehakeele teadlik valdamine mõjutab inimese käitumist ning mida igaüks ise iga päev saab ära teha. 

Autor on öelnud, et ta kirjutas selle raamatu kõikvõimalike tegevusvaldkondade töötajatele, et nad õpiksid igal hetkel nii füüsiliselt kui ka vaimselt rohkem kohal olema. Mõtte treenimisest on kirjutatud ja räägitud palju, kuid see raamat annab põhjaliku ülevaate ja teadusliku kinnituse, kuidas just kehakeele õige valdamine toetab enesekindlust, oskust edukalt läbi rääkida ja teha julgeid otsuseid. Kehakeelest sõltub palju ka see, kuidas teised sind esmakohtumisel tajuvad, näiteks tööintervjuul, ärikohtumisel, müügivisiidil või suures auditooriumis sinu esinemist vaadates. 

Raamat toob lugejani näiteid ja nõuandeid käitumise ja kehakeele omavahelisest mõjust. Üldine printsiip on lihtne: kui kasutad avatud ja kontaktile suunatud kehakeelt, siis muutud ise enesekindlamaks. Amy Cuddy raamat toob lugejani edulood ja nõuanded, kuidas seda põhimõtet praktikas kasutada. 

Pärnu Konverentside Juhtimislabor "Kuidas saada, mida tahad", mis on inspireeritud Amy Cuddy raamatust "Kohalolu"., kuidas keerulistes ja pingutust nõudvates olukordades enesekindel olla ja anda endast parim. 5. aprillil Tallinnas Kaval Antsu talus (Toompuiestee 23).Mihkel Raud, Jakob Saks, Ingrid Veidenberg, Ilona Nurmela, Anna Levandi, Birgit Linnamäe ja Sirli Sillasoo. lisainfot ja registreeri SIIN.

Räägime

Toimub

Esinevad 

Vaata

Raamat aitab lugejal leida vastused ja toob rahvusvahelisest teadustööst tõendid järgmistele küsimustele. Mida sa mõtled, kui teed oma parima esitluse? Kuidas sa liigud, kui teed oma parima esitluse? Kuidas sa räägid, kui teed oma parima esitluse? 

Amy Cuddy „Kohaolu” on inspireeriv raamat kõigile, kelle töös on olulisel kohal suhtlemine, võrgustike loomine ja müügitöö. See on vajalik käsiraamat algajale juhile ja annab uusi vaatenurki ka kogenud tegijatele. Samuti on raamat huvitav lugemine ka lihtsalt psühholoogiahuvilistele.

Vaata rohkem raamatu kohta SIIT.

Vaata rohkem juhtimisraamatuid SIIT.

Autor: Ester Eomois, EBS-i juhtimise õppejõud, MBA õppekava direktor

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004