Seminar laeval toob rutiinist välja ja loob värskeid mõtteid

Foto: Eckerö Line
25 veebruar 2016

Seminari ja koosoleku pidamine merel murrab rutiini ning avab meeled, muutes iga kokkusaamise eriliseks ja edukaks. Laevas püsib seltskond alati mõnusalt koos ning lisaks ajurünnakutele pakub Eckerö Line uuenenud nõupidamistekeskuses nii maitsvaid lõunaid kui ka lõõgastavaid ja põnevaid võimalusi meeskonnamängudeks.

„Mõnus koht ja hea teenindus on suurepäraseks vundamendiks õnnestunud koosolekule. Lisaks meie hubastele tänapäevase tehnikaga varustatud ruumidele muudab koosoleku korraldamise lihtsaks laeva lisateenuste lai valik,“ ütleb Eckerö Line Baltikumi müügi- ja turundusjuht Peep Siinmaa, nentides, et seminarist laeval on saanud tänu sobivale ajagraafikule ehk kella 11.30-18 tugev konkurent teistele pealinna konverentsikeskustele.

Laeval MS Finlandia avatud uus koosolekukeskus sobib nii koosolekute ja seminaride pidamiseks, minimesside ja näituste läbiviimiseks kui ka pidudeks. Keskusel on omaette sissepääs ja riietehoid ning ruumid on varustatud traadita interneti, digi-, klaas- ja pabertahvlitega.

Lisaks koosolekusaalidele kuulub keskuse juurde lounge, mis pakub head võimalust veeta merereis rahulikult, vajadusel arvutiga tööd tehes või segamatult lugedes. Loungemahutab kuni 36 inimest ja seda on võimalik broneerida ühe kollektiivi kasutusse. Keskuse aulas on alati kaetud laud kohvi ja väikeste soolaste ning magusate snäkkidega, seega on ka allpool toodud päevakavas märgitud kohvipauside ajad vabalt muudetavad. Suuremat nälga aitab vaigistada õhtupoolikune eine laeva Eckerö Buffet restoranis, kus rikkalikust rootsi lauast leiab endale meelepärast nii mereandide sõber kui liharoogade austaja. 

Keskusesse kuuluvad erineva suurusega koosolekuteruumid

11.30 pääs laevale

11.40 esimene kohvipaus päeva alustuseks

12-13.30 nõupidamine

13.30 teine kohvipaus 

13.45-15.30 nõupidamine

15.30 rikkalik lõunasöök rootsi lauas

17.45 laev saabub Tallinnasse

Paketi hind algab 49 eurost inimese kohta, hinnas sisaldub kruiis Tallinnast Helsingisse ja tagasi.

groups@eckeroline.ee

Lisinfo kodulehelt www.eckeroline.ee.

Laevas püsib seltskond alati mõnusalt koos ning lisaks ajurünnakutele pakub Eckerö Line uuenenud nõupidamiskeskus nii maitsvaid lõunaid kui lõõgastavaid ja põnevaid võimalusi meeskonnamängudeks.  Foto: Eckerö Line
Jaga lugu:
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004