Konverentsid.ee  • 22 oktoober 2015

Koolitus 2016: miks tulla osalema?

Foto: pixabay.com

Koolitus 2016 konverents toimub sel aastal 25. novembril Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses. Oleme esinema kutsunud üle 30 Eesti tippkoolitaja ning teemasid jagub seekord igaühele, sest konverents toimub sel aastal viies töötoas.

Palusime kõikide töötubade päevajuhtidel anda lühiülevaate, miks oleks vaja sel aastal osalema tulla ning mida põnevat pakub just nende juhitud töötuba.

Mihkel Pärjamäe, Juhtimistreener, Invicta juhtimistreeningute juht

Juhtimise töötuba Minu arvates on Koolituskonverentsile hea tulla sellepärast, et konverentsil osalejad saavad teada, millised on uued trendid juhtimises ja mida teevad parimad ettevõtted juhtimises teisiti.

Raimo Ülavere, Mindsweeperi juht ja coach

Meeskonnatöö töötuba Meeskond on vahend millegi olulise saavutamiseks. Ja sagedasti ainukene võimalik vahend. Koolituskonverentsil saad Eesti parimat teadmist sellest, kuidas meeskonda luua ja tippvormi timmida.

Jaano Inno, Äripäeva Akadeemia juht

Müügi ja turunduse töötuba Oleme Koolituskonverentsi ette valmistades mõelnud sellele, kuidas kõige tulemuslikumalt aidata organisatsioonide juhtidel ja koolitus-personalitöötajatel enda meeskonna arengut planeerida – oma valdkonna uusimatest trendidest räägivad Eesti parimad koolitajad. Olen enda teematuppa „Kuidas digiajastul müüa ja klienti hoida“ valinud teemad ja eksperdid selliselt, et katta kogu kliendisuhete valdkond alates planeerimisest ja turundusest kuni müügi ja kliendisuhete hoidmisega.

Algis Perens, HBP Koolituse juht ja koolitaja

Protsesside töötuba Projektijuhtimisega on seotud sellised märksõnad nagu ühekordsus, loomingulisus, ideed ja pidevad muutused. Protsessijuhtimisega aga standardiseerimine, distsipliin ja reeglid. Mõlema toimimiseks on aga vajalik pädev meeskond. Koolituskonverentsil soovime pakkuda ideid, kuidas meeskonda arendada nii, et protsessi- ja projektijuhtimine annaksid koos toimides maksimaalse tulemuslikkuse.

Mare Pork, koolitaja, juhtimiskonsultant ja nõustaja

Enesejuhtimise töötuba Lubatagu mul psühholoogi nalja – konverentsil osalemise üks sagedasemaid juba palju-teadjate motiive kõlab umbes nii “aga äkki on seal midagi sellist uut, mida ma peaksin teadma” ja meie töötoas just seda “äkki peaksin teadma, ongi”.

Loe rohkem infot ja registreeri Koolitus 2016 konverentsile SIIN.

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004