Piilu Amsterdami Turunduskonverentsi toimumispaika

Hando Sinisalu, Amsterdami Turunduskonverentsi programmijuht  Foto: Meeli Küttim

Programmijuht Hando Sinisalu tegi eelmisel nädalal järjekordse visiidi Haagi ja Amsterdami, et valmistada ette novembris toimuvat Amsterdami Turunduskonverentsi.

Meie konverentsi toimumispaik Adam Tower on nüüd külastajatele avatud ja näeb väga rock-n-roll välja. Kogu hoonet läbiv stiil on muusika – kujunduselementidena on kasutatud muusikaga seotud elemente ja muusika teemast on kantud ka ruumide stiil: adamtoren.nl 

Adam Toweri konverentsikeskuses on linna parima vaatega saal – siit avaneb vaade otse Centraal raudteejaamale, sadamale ja vanalinnale: 

 

Konverentsikeskusesse saab sõita Amsterdami ägedaima liftiga, seda kogemust on raske sõnadesse panna, seega tegin väikese video: 

 

Meie konverentsipaigas Adam Toweris on huvilistele saadaval ka hotellitoad, mille hinnaklass jääb suurusjärku 250+ eur/öö. Selle eest on tubades suurepärane vaade Amsterdamile ja külastajatele kasutamiseks vinüülplaadimängija ja Gibsoni kitarrid. Saad tunda end kui tõeline rokkstaar! See hotell ei kulu meie ametlike hotellipakettide hulka, huvi korral tuleb see eraldi broneerida. 

Vaata, milline tuba välja näeb: 

Inspekteerisin ka üht „tavalist“ hotelli, mis kuulub meie pakettide hulka. Hotell Hamsphire Lancaster asub kohe Amsterdami loomaaia kõrval, maja ees on trammipeatus ja tramm viib ca 10 minutiga Dami väljakule ja Centraal raudteejaama. Tegin hotelli standardtoast ka väikese video: 

Ja lõpetuseks selfie-intervjuu iseendaga, kokkuvõte reisist:

16.-18. novembril viime Amsterdami 200 Eesti ettevõtjat, turunduse ja müügiga tegelevat inimest. Tegu on Pärnu Turunduskonverentsiga, mis seekord toimub Amsterdamis. Vaata konverentsiinfot SIIT.

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004