Algas 22. Pärnu Juhtimiskonverents!

Foto: Urmas Kamdron

Ligi 500 osalejat on taaskord kogunenud Pärnu kontserdimajja, et mõelda kaasa teemal "Koostöö ja konkurents".

Vali mistahes autoriteetne kirjeldus tuleviku juhtimiskompetentsidest, koostöö on üks nendest. Sellest teadmisest hoolimata õpetame me lapsi koolides üksi pingutama. Ka 2015. aastal EASi tellimusel läbi viidud Eesti juhtide uuring ei näita, et Eesti juhid oleksid viimase viie aastaga juhtimiskvaliteedi ja -kompetentside arengus edusamme teinud. Koostööoskused on meil ühed nõrgemad. Seetõttu on praegu õige aeg, et kokku saada ja arutada, kuidas teha paremini koostööd ja kuidas konkurentsiga hakkama saada.

Konverentsil astub üles veerandsada esinejat ning tänavu on kohal rekordarv välisesinejaid, kes jagavad oma rikkalikke kogemusi ja õppetunde.

Kõige kurikuulsam esineja on ilmselt Brexiti eestvedaja Nigel Farage, kes astub üles teise konverentsipäeva lõpus. 

Lisaks on kohal Testlio asutaja ja juht Kristel Kruustük, dirigent Kristjan Järvi, Edinburghi lennujaama nõukogu esimees John Elvidge, endine sõjaväepiloot Nick Goodwyn, Erply tegevjuht Kristjan Hiiemaa, Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu ja paljud teised.

Samuti selgub 18. mai pärastlõunal juba neljandat korda, kes on parim juht.

Kahe konverentsipäeva jooksul saad meie veebist konverentsid.ee jälgida konverentsi parimaid palasid ja huvitavamaid mõtteid!

Vaata rohkem Pärnu Juhtimiskonverentsi kohta SIIT.

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004