Aira Tammemäe • 7 detsember 2017

Viimane võimalus vaadata Psühholoogiakonverentsi otseülekannet

Viimane võimalus vaadata Psühholoogiakonverentsi otseülekannet veebis 8.detsembril alates 9.45 ja järelvaadata täies mahus kuni aasta lõpuni. Sisenemiseks on vajalik osta veebipilet. Siseneda saab korduvalt, saab edasi tagasi kerida ja sisenemiskoodi saab jagada ka sõpradele, kuid mitte samaaegselt eri arvutitest vaadata.

Psühholoogiakonverentsi otseülekanne ja järelvaatamine on leitav SIIT.

Eelmistel aastatel veebipiletit kasutanud ettevõtted on oma valikut põhjendanud nii:

" Kuna meil on väike ettevõte, siis pole ju võimalik kontorit kinni panna, et konverentsile minna. Arvestades, et ühe koodiga said kõik meie töötajad konverentsi ära vaadata, siis oli see rahaliselt ka kordades soodsam, kui kohale tulla."

"Meil on juba mitu aastat selline traditsioon, et konverentsi päeval paneme otseülekande nõupidamiste ruumis käima ja inimesed saavad tulla vaatama just seda ettekannet, mis eriti huvitab või vahepeal ära käia."

"Ma eelistan rahulikult süveneda ja lisaks polnud konverentsi päev mulle ajaliselt sobiv, et kohale tulla. Vaatasin Psühholoogiakonverentsi juhuse tahtel lennujaamas, sest oli lihtsalt nii pikk ootamine."

" Miks me veebipileti ostsime? Puhas matemaatika: ühe huvitatud töötaja kohta tuli hinnaks alla 10 euro, me poleks iial saanud neid 250 eurose piletiga kohale saata."

"Minule olid mitu teemat tööalaselt vajalikud ja sain neid veebis kuulata mitmeid kordi üle."

Veebipileti saate mugavalt soetada ja Psühholoogiakonverentsi programmi vaadata meie veebipoes

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004