Juhtimise tulevik on seotud coaching'uga

31. mail toimunud juhtimiskonverentsil "Coaching 2019" said kokku Eesti coachid ja juhid, Konverents müüdi välja juba 1,5 kuud enne toimumist. Kohapeal jäi kõlama ühine tõdemus, et juhtimise tulevik on seotud coachinguga ühel või teisel moel.

Fotod: Urmas Kamdron  

Konverentsil "Coaching 2019" esinesid Eesti coachide ja juhtide kõrval ka Erickson Internationali rahvusvaheline treener Kim Leischner ja Team Coaching International Europe partner ja õppejõud Stephan Bereiter. Konverentsi programmi panid kokku Eesti coach´e ühendavad ICF Estonia ning Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing. Konverentsi korraldas Äripäev teemaveebi bestsales.ee juhtimisel.

Konverentsil kuulutati välja konverents "Coaching 2020", mis toimub 29. mail 2020, eelregistreerimine on avatud veel mõned päevad ja saadaval on veel 18 soodushinnaga kohta. Konverentsil kohapeal registreerus järgmise aasta konverentsile enam kui 60 osalejat. Coaching 2020 programmi avaldame sügisel ning siis jätkub ka vabadele kohtadele registreerimine.

Sellel aastal oli konverentsil 220 osalejat, eriti populaarseks osutusid individuaalsed kohtumised coachidega, lühicoachingute kohad broneeriti tundidega ning kokku toimus konverentsi raames 54 individuaalset coachingut. Samavõrd innustavad olid praktikumid, iga osaleja sai valida 6 eri praktikumi vahel. Konverentsipäev lõppes muljete jagamisega Eesti mullijookide ja akordionimuusikaga.

Fotogaleriid saad vaadata SIIT.

Jaga lugu:
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: 569 549 79