Žürii õnnitles Parimat Juhti 2016

Foto: Andres Haabu

Täna käisid konkursi Parim Juht korraldajad ning eelmise aasta võitja, Estraveli pikaaegne juht Anne Samlik sel aastal parima juhi auhinna võitnud LHV Grupi juhil Erkki Raasukel tema kontoris külas, et anda talle üle tiitliga kaasas käiv klaasist meene.

Erkki Raasuke tänas tunnustuse eest ja rõhutas auhinda kätte saades muu hulgas, et selle konkursi korraldamine on eeskujuks koostööst – kus erinevad organisatsioonid panevad seljad kokku ning teevad üheskoos midagi suuremat, kui üksikuna teha saaks ja jõuaks. „Koostöökontekstis on 1+1 rohkem kui 2,“ selgitas ta. Koos tegemine on Eestis lapsekingades ning selle vältimise tõttu jääb osa väärtusest loomata. 

Samuti pidas ta oluliseks juhtimiskultuuri parandamist – kehv ja oskamatu juhtimiskultuur jätab siinseid firmasid, aga ka nende töötajaid ning Eestit laiemalt paljust ilma. 

Auhinda käisid üle andmas Postimehe peatoimetaja Merit Kopli, PARE juht Ene Olle, Estraveli juht Anne Samlik, Pärnu Juhtimiskonverentsi programmijuht Toomas Tamsar, Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel ja konkursi Parim Juht korraldaja Rivo Sarapik.

Jaga lugu:
Seotud lood
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004