Multifunktsionaalne Arigato keskus seob omavahel töö, lõbu ja sportimise

Foto: Maris Ojasuu
25 veebruar 2016

Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on enamat kui lihtsalt spordiklubi – multifunktsionaalsetes ruumides on võimalik korraldada koosolekuid, seminare ja pidulikke üritusi nii pisematele seltskondadele kui ka sadadele külastajatele. Soovi korral saab sündmused siduda spordiga, et saavutada läbi vaimse, füüsilise ja hingelise harmoonia oma elus tasakaal.

Arigato Päikesesaal

kuni 60-le inimesele

esimese korruse suur saal mahutab püstijala

kuni 800 inimest

veel 300 istekohta

Eraldiseisvana saab rentida ka suure saali kõrval asuvat väiksemat saali, mis mahutab istumisega kuni 150 inimest pidulauda või mitusada inimest teatristiilis.

Arigato neljandal korrusel asuv Taeva tuppa mahub mõnusalt toimetama kuni 25 inimest ja seda nii ühise suure laua taha kui ka eraldi laudkondades. Taeva tuba on suurepärane võimalus väljaspool kontorit koosolekute ja töötubade korraldamiseks, pakkudes lisaks hubasusele toredat vaadet ning palju avarust.

Lisateenusena traditsioonilistele üritustele on Arigatos võimalik seminaride, konverentside ja pidudega siduda sport. „Meie maja võimaluste hulka kuuluvad traditsiooniline jooga, kuuma ruumi jooga (hot yoga) ja parimate võimalike Technogymi seadmetega jõuruum. Lisaks saame pakkuda seminare meie treeneritega nii tervislike eluviiside, erinevate treeningute ja toitumise teemadel ja/või personaaltreeninguid vastavalt klubi võimalustele,“ räägib Arigato juht Katrin Puusepp.

Arigato plussideks on veel kohapealne toitlustusteenus ning abi sobiliku mööbli, tehnika ning muude vajalike vahendite leidmisel. Parkimiskohti on maja ümber piisavas koguses nii autodele kui ka bussidele. Peale ürituste korraldamiseks sobivatele pindade ja esmaklassilise spordiklubi, asuvad Arigatos ka iluteenuste pakkujad ning Eestis ainulaadne Reeboki sporditarvete pood.

Arigato on jaapani keeles „tänan“. Olete oodatud!

Rannamõisa tee 3, Tallinnarigato@arigato.ee

Tel: +372 6580 888

E-post: 

www.arigato.ee

Lisainfo leiab kodulehelt www.arigato.ee.

Tallinnas Haaberstis asuv Arigato on enam kui spordiklubi - multifunktsionaalsetes ruumides on võimalik korraldada koosolekuid, seminare ja pidulikke üritusi nii pisematele seltskondadele kui sadadele külastajatele.  Foto: Arigato
Jaga lugu:
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004