Konverentsid.ee  • 14 november 2016

Amsterdami Turunduskonverentsi osaleja spikker

Palun võta mõni minut aega, et alljärgnev info enne reisi läbi lugeda.

VAATA SIIT ülevaatlikku tabelit oma majutuse ja ettevõttete külastuste valikute kohta. Tabelis on olemas ka ettevõtete aadressid ja 18. novembri bussiväljumiste ajad.

VAATA KAARTI oluliste asukohtadega.

Enne reisi salvesta palun oma telefoni ka projektijuhi telefoninumber, kuhu saab küsimuste tekkides Amsterdamis olles pöörduda: +372 53 405 426

LEND TALLINNAST AMSTERDAMI

Pääs pardale algab 7:55. Lennuk väljub 8:25 ja jõuab Amsterdami kell 10:00 (lend BT621).

Osalejatega, kes tulevad Amsterdami teise lennuga, kohtume Schipholi lennujaamas või esimeses ettevõttes. Andke palun eelnevalt teada, kus me kohtume, kes pole seda veel teinud.

AirBaltic väljastab broneeringunumbri hiljemalt esmapäevaks. Soovitame võimalusel ära teha online check-in. Meie kaudu ostetud lennupiletitel on lubatud äraantav pagas (20kg).

Ehitustööde tõttu pääseb lennujaama ainult alumise parkla kaudu. Pärast tavapärast turvakontrolli läbimist koguneme väravas 4. Konverentsi infolaud väravas 4 on avatud kell 7:00 – 7:55. Palume võimalusel tulla varem, kuna seal toimub konverentsile registreerimine ja jagame kätte kõik vajalikud materjalid (sh konverentsi kogumik koos ajakavaga ja nimesilt). Palume nimesilt kohe kaela panna, et meie delegatsioon oleks lihtsasti äratuntav ning jätke see palun kaela kuni ettevõtete külastuste lõpuni.

Et väljalendu oodates igav ei hakkaks, saab värava alal keerutada Olybeti õnneratast, võita väikseid auhindu ning teha pilte Insta-raamiga. Kõigi vahel, kes teevad Olybeti raamiga väravas pildi ja postitavad pildid Instagrami hashtagidega #iloveamsterdam #olybet või #olympic, loositakse välja pokkeripakett kümnele (väärtus 100€).

Ootamise ajal on lennu väravas väljas ka infoekraan lennujaama tulevikuvisioonist.

Lennukis on korraldaja poolt kerge hommikusöök ja kohv/tee.

SAABUMINE AMSTERDAMI

Amsterdamis koguneme pärast pagasi kättesaamist kohe Schipholi lennujaama saabuvate lendude terminali külastajate alal, kus saabujaid võtab vastu korraldajate tiim. Jälgige konverentsi visuaaliga viitasid „Amsterdami Turunduskonverents“.

Kogunemiskohas jaguneme gruppidesse vastavalt valitud valdkonna ettevõtetele ja seejärel juhatatakse osalejad bussidesse. Jälgige palun ettevõtete viitasid bussidel.

NB! Bussid väljuvad lennujaamast täpselt kell 10:30. NB! Palume Amsterdami lennujaamas minna kiiresti kogunemiskohta. Ettevõtete külastuste algusajad on väga täpselt kokku lepitud, seetõttu ei jää bussid hilinejaid ootama.

Kui tekib tõrge ettenähtud aja jooksul kogunemiskohta jõudmisega, helista palun projektijuhile telefonil +372 53 405 426

Konverentsipakett ei sisalda reisikindlustust. Selle palume see Sul endal (soovi korral) osta kas reisibüroo või kindlustusfirma kaudu. Korraldajast olenemata põhjustel (nt kui ilmaolude tõttu jääb lend hiljaks või jääb ära) tehtud programmi muudatuste korral korraldaja osalustasu ega reisikulusid ei hüvita.

ETTEVÕTETE KÜLASTUSED

Iga osaleja sai valida endale ühe huvipakkuva valdkonna, mille alusel jagunetakse gruppidesse. Lisainfot külastatavate ettevõtete kohta saad lugeda konverentsikogumikust ettevõtete külastuste leheküljelt. Sealt leiad ka külastuste kellaajad, aadressid ja kontaktid juhuks, tekib vajadus iseseisvalt ettevõttesse tulekuks.

Kahe ettevõtte külastuse vahele jääb lõunapaus, mis on osa konverentsipaketist. Ettevõtete külastusteks on transport korraldaja poolt. Pagasi saab kogu päevaks jätta bussi.

Ettevõtete külastuste aadressid on järgnevad:

TURISM:

RIJKSMUSEUM - Museumstraat 1, Amsterdam

SS ROTTERDAM - 3E Katendrechtsehoofd 25, 3072 AM Rotterdam

KAUBANDUS:

SNOOZEBABY - Cruquiusweg 96-E, 1019 AJ Amsterdam

NOTHING BUT NUGI - Hoogstraat 119, Schiedam, Rotterdam

JOOGITÖÖSTUS:

HEINEKEN - Stadhouderskade 79, 1072 AE Amsterdam

DE KUYPER - Buitenhavenweg 98, 3113 BE Schiedam

DISAIN:

DAY - Keizersgracht 756, 1017 EZ Amsterdam

ROOSEGAARDE - Vierhavensstraat 52-54, 3029 BG Rotterdam

REKLAAM:

ACHTUNG! - Prins Hendrikkade 21-2, 1012 TL Amsterdam

180 AMSTERDAM - 506, Herengracht, 1017 CB Amsterdam

DIGITURUNDUS:

DEPT - Generaal Vetterstraat 66, 1059 BW Amsterdam

OXYMA - Vasteland 74, 3011 BN Rotterdam

MAJUTUS

Ettevõtete külastuste järel viivad bussid osalejad järgmistesse hotellidesse:

1. Volkshotel

Wibautstraat 1501091 GR Amsterdam

2. Double Tree by Hilton Centraal Station

Oosterdoksstraat 4, 1001 RD Amsterdam

3. Hampshire Lancaster Hotel

Plantage Middelaan 48 1018 DH Amsterdam

4. Hotel Avenue

Nieuwezijds Voorburgwal 33, 1012 RD Amsterdam

Osalejad, kes broneerisid endale majutuse iseseisvalt, saavad väljuda endale lähima hotelli juures või paluda soovipeatust juhul, kui see jääb bussi marsruudile. Vaata kaarti SIIT.

TRANSPORT

Amsterdamis viivad bussid meid lennujaamast ettevõtete külastustele ja sealt õhtul hotellidesse. Konverentsipäeval ehk 17. novembril transfeere ei toimu ja konverentsipaika tuleb jõuda iseseisvalt. 18. novembril korjavad bussid osalejad hotellidest peale ja viivad lennujaama. Osalejad, kes lendavad tagasi teiste lendudega, peavad korraldama ise oma transpordi hotellist lennujaama. Palume teha tagasilennuks samuti online chek-in.

Amsterdami linnatranspordi info:

Rohkem infot Amsterdami transpordi kohta leiate iamsterdam.com kodulehelt.

Bussis ja trammis on juhilt võimalik osta tunnipiletit, trammis ka päevapiletit. Centraal Station’i viib palju trammiliine, mistõttu see ongi üks mugavamaid liiklusvahendeid Adam Torenisse tulekuks (liinid1,2, 4,5,9,13,16,17,24). Praamiühendus Centaal Station ja Buiksloterweg (Adam Toreni) vahel on tasuta. Praamid väljuvad vahemikus 6:30-00:24 umbes 10 minutilise intervalliga, sõit kestab 5 minutit.

KONVERENTSIGA SEOTUD ASUKOHAD - vaata kaarti SIIT

Kohtumispaik

Cafe de Jaren

Niuwe Doelenstraat 20-22

1012 CP Amsterdam

Kui Sul pole plaane 16. novembri õhtuks või soovid teiste osalejatega kokku saada ja juttu ajada, siis kohtume Cafe de Jaren kohviku osas alates kella 21-st.

Konverentsi toimumiskoht

A’Dam Toren

Overhoeksplein 1

1031 KS Amsterdam

Konverents toimub 16. korruse saalis The Loft. Korrusele ligipääs on piiratud ja võimalik ainult magnetkaardiga. Korruse avamiseks paluge abi konverentsi korraldustiimilt või A’dam Toreni administraatorilt 1. korrusel. Konverentsi kaelakaarti ei tohi unustada hotelli, seda on vaja konverentsisaali pääsemiseks.

EPICA Awards

Club Panama Amsterdam

4 Oostelijke Handelskade

1019 BM Amsterdam

Sissepääs nimekirja alusel. Osalus sisaldab suupisteid ja jooke. Club Panamasse ei ole korraldaja poolt tellitud transporti. Klubi juurde saab Centraal Station juurest trammiga nr 24 või linnast trammiga nr 10, peatus Rietlandpark.

LEND AMSTERDAMIST TALLINNA

Amsterdam – Tallinn lennule (BT622) jõudmiseks on korraldaja poolt tellitud bussid, mis võtavad osalejad konverentsihotellidest peale vastavalt konverentsikogumiku ajakavas ja osalejate info tabelis viidatud kellaajale ja viivad Schipholi lennujaama.

Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta silja.magi@konverentsid.ee

Jaga lugu:
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004