Pärnu Tarneahelakonverentsi peaesineja on Sigi Osagie

2.-3. aprillil 2020 toimuva Pärnu Tarneahelakonverentsi peateema on "Risk(id) kõikjal" ning peaesineja tarneahelaekspert ja tippjuhi kogemusega mentor Sigi Osagie.

Sigi Osagie  Foto: Erakogu

Sigi Osagie on praktik ja koolitaja, kes aitab organisatsioone nende muutmisel tõhusamaks ja tulemuslikumaks. Osagie on ka kogenud juht, kes on oma töös kokku puutunud suurema osa tarneahelajuhtimist puudutavate valdkondadega. Ühtlasi on ta olnud kaa mitmete suurettevõtete ja VKE-de juhtpositsioonidel. Sigi Osagie omab magistrikraadi ärijuhtimises.

Osagie saabus omal ajal täiesti rahatu Aafrika immigrandina Suurbritanniasse, kuid sellest hoolimata jõudis ta tippu. Praeguseks on temast saanud kõneleja, ärinõustaja, mentor ja kirjanik, kelle sulest on ilmunud sellised raamatud nagu Career Dreams to Career Success ja Procurement Mojo.

Pärnu Tarneahelakonverents 2020 toimub 2.-3. aprillil Pärnu Kontserdimajas. Konverentsil on oma esinemise kinnitanud juba ka mitmed esinejad. Kinnitatud esinejaid näeb SIIT.

Ühtlasi on juba avatud ka registreerimine ja kõige soodsama hinnaga saab seda teha kuni 15. novembrini. Registreerida saab SIIN.

Konverentsi puudutava info ja uute esinejatega aitab kursis hoida ka sündmuse Facebooki event.

Jaga lugu:
KONVERENTSID.EE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Mida teevad parimad juhid teisiti?

Pärnu Konverentsid.ee toetajad:

Liina Leiten
Liina LeitenKonverentsid.ee juhtTel: 51 84 004